Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
  • Nášlapná airsoftová mina s oranžovým dýmem
    Nášlapná airsoftová mina s oranžovým dýmem

Nášlapná mina dýmová MN1

Nášlapná airsoftová mina s oranžovým dýmem.

Kategorie: Dýmovnice

Kód: MN-1
Dostupnost: vyprodáno
150,- Kč
 

Nášlapná airsoftová protipěchotní mina, která po iniciaci vyvíjí oranžový dým. Vnější podnět k niciaci je dán tlakem na aktivační prvek - nášlapný plastový klobouček. Minu pokládáme v terénu buď jen tak na povrch do trávy (listí, jehličí) a zamaskujeme ji, ale mnohem lepší je zapustit ji do země.  Vyhloubí se otvor dostatečné velikosti, aby mina byla zapuštěná v úrovni terénu. Vyhrabanou hlínu pečlivě odstraňte, aby nedošlo k prozrazení nástrahy tím, že se najednou bude na zemi povalovat vrsrtva světlé čerstvě vykopané hlíny. Adjustaci miny provedeme tak, že vyjmeme červenou plastovou zátku vložíme místo něj do otvoru nášlapný aktivační plastový klobouček. Potom se mina zamaskuje trávou, listím, jehlličím, nebo zeminou.

Uložené miny které nebyly aktivovány protivníkem lze opět obráceným způsobem dezadjustovat a použít při dalších akcích. Stejně tak to ale může udělat protivník, pokud miny zamaskujete blbě a on je objeví.

Také je možné využít české vlastnosti "co je doma, to se počítá" a protivníka vyřadit tím, že se nášlapná mina "jako špatně zamaskuje", ale  zabezpečí se proti zvednutí. Protivník ve stresu z probíhající bitvy většinou nemá tak klidnou hlavu, jako za běžné situace. Proto si třeba hned nevzpomene na pravidlo "Nezvedej nic, co jsi nepoložil", případně nástrahu podcení a nebude v nějaké zajištění proti zvednutí věřit. Konec konců přátelé, ukažte mi někoho, kdo jen tak nechá ležet na zemi pyrotechnický výrobek v ceně přes 150 Kč, když jej může protivníkovi vzít, zdezadjustovat a mít pro sebe, že ?...  Způsobů zabezpečení airsoftové nášlapné miny proti zvednutí je spousta a chytré airsofťáky určitě napadne jak na to. Jen upozorňuji, že místo petard a výbušek zase použijte signalizaci dýmem. I takový běžný pirát který exploduje poblíž hlavy protivníka, který se sklání k zemi a zvedá minu, může způsobit nepříjemnosti a trvalé následky.


Ostatní zákazníci přikoupili