Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
 • Speciální efekty na objednávku

  • Zásahová výbuška P - 1
   Zásahová výbuška P - 1

  Zásahová výbuška P - 1

  Zásahová výbuška s univerzálním vrhovým zapalovačem

  Kategorie: Petardy|Doplňky

  Kód: P1
  Dostupnost: vyprodáno
  658,- Kč
   

  Zámá výbuška P1, kterou používají policajti při rozhánění demonstrantů, fotbalových fanoušků a jiných shromážděných skupin lidí, jež jsou pro "někoho" nepohodlné a které "někdo" označil za extrémisty, nacisty, ekoteroristy, nebo jim dal jinou "nálepku".

  Zásahová výbuška P-1 s pákovým zapalovačem tvoří kompletní výrobek připravený k okamžitému použití. Jedná se o modernizovaný výrobek, který slouží k okamžitému použití při operativnímu zásahu ozbrojených složek. Po opuštění ruky se ze zapalovače uvolní páka a bicí mechanismus aktivuje zápalku. Výšleh zápalky zažehne pyrotechnický zpožďovač, který za 2,5 sekundy přivede k činnosti vlastní výbušku, kdy nastane rozhození minivýbušek s vývinem jednotlivých ran 130 nebo 160 decibelů. Uživatel při použití musí používat předpisem stanovené ochranné pomůcky a dodržovat návody k použití.

  Zásahová výbuška je primárně určena k zásahům v uzavřených prostorách. Při použití v otevřeném terénu její zvukový efekt nemá takový účinek. Hodí-li se do davu demonstrantů, rozhodně je nepravděpodobné, že by někomu šokem například povolily svěrače a byl by na chvíli odbourán. Takový má být ten správný účinek, kterého se dosáhne při zásahu v malé místnosti. To, že policie používá P1 i venku proti davům je totální blbost. V podstatě účinek je omezený jen na to, že výbuškami způsobí v davu paniku. Vnesou do řad lidí chaos a využijí toho, že někteří slabí jedinci se ve zmatku dají na ústup a strhnou část davu sebou. Pak už většinou není problém "stádo rozdělit", zbytek davu zmlátit pendrekama, zkopat do ledvin a provádět jiné úředně posvěcené úkony hodné úchylných sadistů. Vlastně stačí si vzpomenout na policejní jednotky, které kdysi poslal Paroubek s Bublanem rozehat technoparty CzechTec. ( "Když blbec udělá chybu, vždycky říká, že to byla jeho povinnost..." )
  Prodej P1 jsme měli po jistou dobu zastavený, nechtěl jsem dlouho tohle zboží prodávat. Obrátil se na nás totiž jeden policajt, který měl zájem o větší množstvý výbušek. Stěžoval si, že jich na zásahy fasují velmi málo, a že se s kolegy rozhodli vybavit se dalšími, které si koupí ze svých vlastních prostředků. Nelžu, ten mail mám dodnes uložený. Byl jsem v šoku a okamžitě jsem prodej na dlouho zastavil. Rozhodně nemám zájem podporovat a vyzbrojovat represívní složky, na které přispívám ze svých daní a které mi v případě nouze "Nepomohou a ani mě neochrání".  Nakonec na základě dlouhodobé poptávky od hráčů airsoftu jsem je opět začal prodávat. Bublan s Paroubkem skončili v propadlišti dějin a doufám, že s nimi i psychopati z řad Policie České republiky, kteří by se rádi za svoje dozbrojili v našem e-shopu.

  Kategorie nebezpečnosti P2., určeno pouze držitelům Průkazu odpalovače ohňostrojů, prodej omezen zvláštními předpisy!

     Ostatní zákazníci přikoupili