Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
 • Speciální efekty na objednávku

 • Doprava a platby

  Vážení zákazníci, objednávky občas telefonicky ověřujeme, nebo zákazníkům voláme, když je potřeba něco ohledně objednávky dořešit. Rovněž dopravce by Vám měl telefonovat. Zkontrolujte si prosím, zda jste správně uvedli kontakt na mobil. Když se nedovoláme i po několika pokusech, obdržíte mailem k Vaší objednávce změnu stavu vyřízení: "telefonicky nezastižen". Zákazníkovi, který na několik zmeškaných hovorů ze stejného čísla a ani na svůj stav objednávky v mailu vůbec nereaguje,    bude objednávka stornována. Kdo opakovaně nezvedá telefon - zřejmě ani neexistuje.

  Vážení zákazníci, upozorňujeme na změnu otevírací doby! Stálá otevírací doba se ruší. Nákupy v kamenné provozovně budou možné až po předchozí telefonické domluvě. Odesílání objednávek přijatých v e-shopu a rozvoz po Brně a okolí bude probíhat beze změny, omezení se týká pouze otevírací doby prodejny. Je možné se telefonicky domluvit (mobil: 608 972 859) na době, kdy se v provozovně potkáme pro nákup, či osobní odběr, a není to ovlivněno výší nákupu. Budu se Vám snažit vyhovět i kdyby šlo jen o drobnou položku.
  Nově máte také možnost závozu Vaší objednávky v po Brně a přilehlém okolí.

  Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

   

  • Na dobírku - přepravní služba: 140,00 Kč
   Levnější a mnohem spolehlivější doprava než od předražené a nespolehlivé České pošty! Dopravce se s vámi domluví po telefonu a balík doveze až k vám, nemusíte už chodit na poštu!

   Dopravné ZDARMA: Při objednávce nad 3000,- Kč neúčtujeme dopravné.  

   Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, jsou tyto sloučeny a doprava je účtována jen jednou
    podle celkové výše všech objednávek.
    
  • Na dobírku - Česká pošta: 166,00 Kč .
   Zásilky jsou odesílány jako doporučený, nebo Cenný balík Českou poštou. Cesta zásilky trvá 3 - 4 dny.  Také lze po telefonické dohodě odeslat i jako "Balík do Ruky", zásilku pak obdržíte následující pracovní den po odeslání. To znamená, že po předchozí telefonické dohodě je možné objednat zboží ve čtvrtek a v pátek před víkendem ho už mít doma.

   Dopravné ZDARMA: při objednávce nad 3000,- Kč neúčtujeme dopravné.  

   Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, jsou tyto sloučeny a doprava je účtována jen jednou
    podle celkové výše všech objednávek.


    
  • Osobní odběr : ZDARMA! 
   Provozovna otevřena po předchozí telefonické domluvě

  • Osobní odběr zboží v naší provozovně v Brně. Zboží Vám musíme nachystat a proto vyčkejte na změnu stavu objednávky "připraveno k vyzvednutí ". Pokud potřebujete zboží rychle, den a přibližný čas vyzvednutí zboží je dobré si telefonicky domluvit na : telefonu: 608972859, mobil je v provozu v pracovní dny od 8:00 do 22:00 hodin, o víkendu ve svátky od 8.00 do 20.00 hodin.  Platby jsou přijímány pouze v hotovosti. Platby platební kartou nejsou v provozovně možné.
    
  • Doprava přepravní službou do Slovenské republiky: 345,00 Kč
   Zásilky do zahraničí přijímáme v minimální hodnotě 800,- Kč. Platba se provádí předem, převodem na náš účet v Tatrabance. Proforma faktura s číslem účtu a variabilním symbolem pro převod Vám bude zaslána dodatečně e-mailem, jakmile bude zboží připraveno k expedici. Zboží je odesíláno až po připsání částky na náš účet. Po odeslání je zásilka doručena do 72 hodin (během pracovních dnů). Zásilku dopravuje přepravní společnost.

   Podrobné informace mají zákazníci ze Slovenska uvedeny zde