Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Doprava a platby

Vážení zákazníci, objednávky občas telefonicky ověřujeme, nebo zákazníkům voláme, když je potřeba něco ohledně objednávky dořešit. Rovněž dopravce by Vám měl telefonovat. Zkontrolujte si prosím, zda jste správně uvedli kontakt na mobil. Když se nedovoláme i po několika pokusech, obdržíte mailem k Vaší objednávce změnu stavu vyřízení: "telefonicky nezastižen". Zákazníkovi, který na několik zmeškaných hovorů ze stejného čísla a ani na svůj stav objednávky v mailu vůbec nereaguje, bude objednávka stornována. Kdo opakovaně nezvedá telefon - zřejmě ani neexistuje.

 

Otevírací doba v kamenné provozovně v prosinci 2018

pondělí: 13:00 - 18:00
úterý :      9:00 - 17:00
středa:   15:00 - 18:00
čtvrtek:    9:00 - 16:00
pátek:      9:00 - 17:00
sobota:    9:00 - 12:00
neděle:           zavřeno

24., 25., 26. prosince zavřeno

27. - 30. prosince  otevřeno od 9:00 do 18:00 hodin

31. prosince otevřeno od 9:00 do 14:00 hodin

Náš obchod nabízí následující typy doprav a plateb:

Učiníte-li v jednom dni dvě a více objednávek, jsou tyto sloučeny a doprava je účtována jen jednou podle celkové výše všech objednávek.

 Balíky expedujeme zpravidla v pondělí a ve čtvrtek. Také lze po telefonické dohodě odeslat i mimo odesílací dny poštou - jako "Balík do Ruky", zásilka je doručována následující pracovní den po odeslání.
 
Vždy se snažíme, aby přijaté objednávky byly vyexpedovány tak, abyste měli pyrotechniku před víkendem doma.

Dopravné ZDARMA: při objednávce nad 2000,- Kč neúčtujeme dopravné.  

 

  

 • Na dobírku - přepravní služba: 140,00 Kč
  Levnější a mnohem spolehlivější doprava než od předražené a nespolehlivé České pošty! Dopravce se s vámi domluví po telefonu a balík doveze až k vám, nemusíte už chodit na poštu! Doručováno je následující den po expedici zásilky.  (Nemusí platit ve "špičce" v měsíci prosinec, kdy bývají dopravci přetíženi a doručovací doba bývá delší.)

 • Na dobírku - Česká pošta: 181,00 Kč . Zásilky jsou odesílány jako "Balík do ruky" Českou poštou. Balík je doručován následující den po odeslání.   (Nemusí platit ve "špičce" v měsíci prosinec, kdy bývají dopravci přetíženi a doručovací doba bývá delší.)
   
 • Dopravné ZDARMA: Při objednávce nad 3000,- Kč neúčtujeme dopravné.  
 • Osobní odběr : ZDARMA! 

 • Osobní odběr zboží v naší provozovně v Brně.   Platby jsou přijímány pouze v hotovosti. Platby platební kartou nejsou v provozovně možné.
   
 • Doprava přepravní službou do Slovenské republiky: 345,00 Kč
  Zásilky do zahraničí přijímáme v minimální hodnotě 800,- Kč. Platba se provádí předem, převodem na náš účet v Tatrabance. Proforma faktura s číslem účtu a variabilním symbolem pro převod Vám bude zaslána dodatečně e-mailem, jakmile bude zboží připraveno k expedici. Zboží je odesíláno až po připsání částky na náš účet. Po odeslání je zásilka doručena do 72 hodin (během pracovních dnů). Zásilku dopravuje přepravní společnost.

  Podrobné informace mají zákazníci ze Slovenska uvedeny zde