Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Osobní odběr

Nákup a odběr zboží v naší provozovně

Zákazníci z Brna a okolí mají možnost si přijít nakoupit (vybrat z regálu), nebo vyzvednout předem po internetu objednané zboží do naší prodejny. Nemusí platit drahou dopravu. Pokud již předem víte, které chcete konkrétní položky, je vhodné si udělat objednávku k osobnímu odběru přes e-shop. Jsme limitováni maximálním povoleným množstvím pyrotechniky v provozovně a část položek našeho sortimentu je k dispozici až následující den, po dovozu z meziskladu.
Osobní odběr: Zavolejte, nebo pošlete email, kdy se chcete pro zboží stavit. Je to jen na vás!!! Informace o zboží a o objednávkách si domluvte na tel: 608972859

Naši prodejnu a kancelář nejdete v areálu firmy AFK Plast na ulici Vídeňská 125a, 619 00 Brno. Nespoléhejte na navigaci, tady nebývají spolehlivé. Většinu zákazníků navigace k nám nedovedla a skončili ve vedlejší objektu! Podívejte se raději na mapu a fotografii vjezdu do areálu: MAPA, FOTO.

Při cestě s MHD vystupte na zastávce Moravanská, přejděte podchodem na levou stranu ulice ( je tam autosalon  Peugeot) a dejte se kousek zpátky směrem do centra.