Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
 • Speciální efekty na objednávku

 • Osobní odběr

  Nákup a odběr zboží v naší provozovně

  Zákazníci z Brna a okolí mají možnost si přijít nakoupit (vybrat z regálu), nebo vyzvednout předem po internetu objednané zboží do naší prodejny. Nemusí platit drahou dopravu. Pokud již předem víte, které chcete konkrétní položky, je vhodné si udělat objednávku k osobnímu odběru přes e-shop. Jsme limitováni maximálním povoleným množstvím pyrotechniky v provozovně a část položek našeho sortimentu je k dispozici až následující den, po dovozu z meziskladu.
  Osobní odběr, informace o zboží a o objednávkách si můžete také domluvit na tel: 608972859

  Naši prodejnu a kancelář nejdete v areálu firmy AFK Plast na ulici Vídeňská 125a, 619 00 Brno. Nespoléhejte na navigaci, většinu zákazníků navigace k nám nedovedla a skončili jinde! Podívejte se raději na mapu a fotografii vjezdu do areálu: MAPA, FOTO.

  Při cestě s MHD vystupte na zastávce Moravanská, přejděte podchodem na levou stranu ulice ( je tam autosalon  Peugeot) a dejte se kousek zpátky směrem do centra.

  Otevírací doba kamenné provozovny v průběhu roku 2018:

  Pondělí a středa - zavřeno

  úterý a pátek od 9:00 do 17:00  hodin, bez polední pauzy.

  čtvrtek od 9:00 do 13:00 hodin. Odpoledne je návštěva obchodu možná pouze po předchozí telefonické domluvě. ( +420 608 972 859 )

  Otevírací doba kamenné provozovny v prosinci 2018:

  Pondělí a středa - zavřeno

  úterý od 9:00 do 17:00 hodin, bez polední pauzy.

  čtvrtek od 9:00 do 13:00 hodin. V tento den odpoledne je návštěva obchodu možná pouze po předchozí telefonické domluvě (+420 608 972 859).

  pátek od 12.00 do 17.00 hodin

  Mimo uvedené otevírací hodiny je možné se telefonicky domluvit na i jiné době, kdy se v prodejně potkáme. A není to ovlivněno výší nákupu. Budu se Vám snažit vyhovět, i kdyby šlo pouze o drobnou položku.
  Rovněž máte možnost využít závozu Vaší objednávky v po Brně a přilehlém okolí.

   

  V měsíci prosinec: sobotu od 9.00 do 12.00 hodin.

  Provoz mezi Svátky:  bude upřesněn v průběhu listopadu.

  Doba expedice a doručení zásilek

  Zboží odeslíláme co nejdříve to je možné, pro jistotu však uvádíme že to v ojedinělých případech může být i do týdne. Např. když některá položka je doprodána a musí se doobjednat u dodavatele, nebo připravujeme realizaci ohňostroje a není čas na neprodlenou expedici zásilek.
  Po vyexpedování je balík doručen poštou, očekávejte dodání za 3 - 4 pracovní dny po expedici.
  Nepočítejte s tím, že "dnes objednám, doprava bude kurýrem, zítra mám doma". Občas to tak třeba nevyjde. Někdy je potřeba doobjednat chybějící položky a nějaký den to prostě zabere a o víkendu dopravce balíky nerozváží. Pokud se s kompletací objednávky vyskytne problém (vyprodané zboží nejde rychle obstarat) může trvat odeslání zásilky maximálně 10 dní. Jde však zcela o vyjímečné případy a snažíme se vždy se zákazníkem telefonicky na postupu dohodnout.

  Pokud potřebujete zboží k určitému datu, je třeba se domluvit telefonicky (mobil:    608972859). Nestačí napsat do poznámky objednávajícího: "prosím rychle!", "potřebuji to do pátku" a podobně. Během roku můžeme být například vytíženi přípravou a realizací nějakého většího ohňostroje. A tak není čas třeba i dva dny vyřizovat objednávky. A může se stát, že si přečteme poznámku o dodání právě ten pátek, kdy to zákazník chtěl mít doma. Pokud nás však telefonicky na spěšnou objednávku upozorníte, je možné se domluvit a rychle balík odeslat.