Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

  • Neonové prskavky 28 cm dlouhé
    Neonové prskavky 28 cm dlouhé

Prskavky NEON, 28 cm, 20 ks

Prskavky v délce 28cm

Kategorie: Dětská pyrotechnika, prskavky|Pochodně, barevné ohně

Kód: VP28N
Dostupnost: vyprodáno
39,- Kč
 

Neonové prskavky

 
Vánoční prskavky v délce 28 cm, neonově zbarvené, ve čtyřech barvách (žlutá, modrá, zelená, růžová) Během hoření prskavky barevně svítí, oproti klasickým prskavkám dávají méně jisker. Což je logické, protože u barevných prskavek je barevné světlo tím hlavním efektem.
 
Tyto prskavky jsou určeny pro venkovní použití. Nejsou vhodné do místnosti, protože oproti klasickým prskavkám více kouří. 
Prskavková hmota (pyrotechnická slož) je potažena na ocelovém drátu v délce 17 centimetrů a tloušťce cca 3 milimetry. Délka 28 centimetrů odpovídá délce drátu, ne délce potahu prskavkovou hmotou! Za volný konec drátu je možné prskavky držet v ruce. Také lze drát ohnout do tvaru háčku a prskavku venku na něco zavěsit. 
Výrobek je určen pro "děti"  :-) od 15 let.
Při hoření prskavek nevdechujte vzniklý dým. Držte je dále od těla a dávejte pozor na odletující žhavé kousky. Při nesprávné manipulaci hrozí riziko popálení a případně i zapálení hořlavých předmětů. Berte  prosím na vědomí, že i po skončení hoření hrozí riziko popálení od rozžhaveného drátu. 
V případě selhání výrobku vyčkejte 30 minut a pak ponořte do vody.  
Technická data
Hmotnost pyrotechnických složí 48 g
Kategorie nebezpečnosti: Kat. F1
Prodejné osobám starším : 15 let
Doba trvání efektu: cca 30 - 40 sec.

Ostatní zákazníci přikoupili