Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.
Petardy Dum Bum 30, 4ks

Prodej pouze oprávněným osobám!

Kategorie: Petardy

Kód: P30D
Dostupnost: skladem
320,- Kč

Balení 4 kusů extra silných petard. Každá petarda obsahuje 30 gramů zábleskové slože. Petardy jsou vyrobeny v Evropě a zvukový efekt exploze dosahuje 142 dB na vzdálenost 15 metrů. 

POZOR! Tento výrobek je určen pro odborně způsobilé osoby. Laické veřejnosti není prodejný, výjimku nikomu neudělám.  Pokud nedoložíte mailem sken svého oprávnění - Průkaz odpalovače ohňostrojů nebo Pyrotechnický průkaz, tak vám to neprodám a objednávku zruším.
 Baví mě, jak to pořád marně zkoušíte objednat a doufáte: "snad mi to ten týpek prodá".   Buďte v klidu, lidem bez oprávnění to určitě neprodá.   Je to stejné, jako byste si šli do obchodu bez zbrojního průkazu koupit ostrou střelnou zbraň, nebo náboje. Taky budete zkoušet, jestli vám to dají na dobré slovo?  Buďte rozumní. Udělejte si kurz na ohňostroje a máte po problému. Můžete si pak legálně koupit mnohem silnější výbušky a spoustu dalších krásných pyrotechnických výrobků. 
Tím bych také apeloval na všechny kámoše z Tábora a z ČOIky. Ušetřete sobě i mě práci a znovu si přečtěte, za čím si stojím.
Přeji vám krásný den,
s pozdravem
Roman Pawlas

Technická data
Hmotnost pyrotechnických složí 30 g / kus
Kategorie nebezpečnosti: F4
Prodejné osobám pouze odborně způsobilým

Ostatní zákazníci přikoupili