Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit Vašim potřebám.

Zahradní sestavené ohňostroje

Prodej osobám starším 21 let, svojí objednávkou potvrzujete splnění této podmínky.

Sestavené ohňostroje, které si každý může zcela jednoduše odpálit sám. Vhodné pro menší obce, hotely, firmy, skupiny i jednotlivce.
Naše sestavené ohňostroje jsou pro vás připraveny z těch nejlepších dostupných efektů, jež se navzájem střídají pro co nejsilnější emoční zážitek diváků. Nejde tedy o sbor náhodně vybraných kompakních baterií, ale o smysluplnou sestavu, která během ohňostroje pozvolna graduje do  zesíleného velkolepého finále!  To znamená, že ohňostrje mají dynamiku, nejsou "utahané" a nikdy nekončí kompaktem stejné intenzity efektu, jako byl ten předposlední!   
Hlavní předností těchto ohňostrojů typu "ZAPAL - ODSTUP - KOUKEJ" jsou nulová příprava a téměř žádné problémy s úklidem. Při dodržení návodu jsou naprosto bezpečné. Podle Vašeho přání pro Vás sestavíme ohňostroje i v jiných částkách, než zde nabízíme. Minimum však je 1 245,- Kč, maximum 20 000,- Kč. Od této částky Vám odpálí ohňostroj náš pyrotechnik. Domluvte se telefonicky jak by měl Váš ohňostroj vypadat, jak dlouho by měl trvat a jako částku chcete investovat. Mobil : 608 972 859.

  Ukázka ohňostroje sestaveného na paletě. Jednalo se o malý pětiminutový sestavený firemní ohňostroj, záznam z akce nám poslal zákazník. Na na videu chybí prvních 10 sekund, protože od zapálení sestavy a přeběhnutí ke kameře to chvíli trvalo. Hudební doprovod k ohňostroji vybral zvukař zcela náhodně

https://www.youtube.com/watch?v=bn5pia_Rzcw&feature=youtu.be